26-27 лютого 2020 р. у Львові відбудеться науковий симпозіум з міжнародною участю «Серцево-судинна допомога в практиці сімейного лікаря: діагностика, лікування, профілактика». 

Захід буде проведено на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Співорганізатор – кафедра кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. 

Під час семінару з двома лекціями виступить професор Королівського коледжу Корнелія Котцева (Великобританія, Лондон). В заході візьмуть участь професори М. Долженко, Л. Матюха, О. Несукай, А. Базилевич, Р. Дутка, Є. Скляров, Ю. Кияк, О. Надашкевич, доценти І. Давидова та С. Симонов.

Час проведення: 26-27 лютого 2020 року з 9.30 год.

Місце проведення: м. Львів, вул. Шімзерів, 3а (актова зала теоретичного корпусу ЛНМУ імені Данила Галицького). 

Симпозіум включено до заходів, передбачених «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій», які проводитимуться у 2020 році» за № 2. 

Організатори запрошують до участі кардіологів, сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, невропатологів, ендокринологів з отриманням сертифіката встановленого зразку. Для отримання сертифіката 10 балів за системою безперервного професійного розвитку медичних працівників лікарі мають бути присутніми на всіх засіданнях.

Симпозіум проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я» та наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446  «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfav1ee5DIz3ezo_WYCXVKG944oPsiWGQKnH1LhtwKNkdsptA/viewform

Докладніше+38 067 4473221, abazylevych@ukr.net.

 

За інформацією Андрія Базилевича, президента СФУЛТ, д. мед. н., професора кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua