МОЗ України провело установчу конференцію експертних груп, які будуть займатись супроводом державних закупівель “Національні експерти – запорука ефективних закупівель» у партнерстві та за підтримки Проекту USAID “Безпечні та доступні ліки» (SAFEMed).

 Близько 80 експертів з різних регіонів України, які увійшли до нових експертних груп, будуть залучені до супроводу закупівельного процесу лікарських засобів. Доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Наталя Вереснюк увійшла до складу групи експертів за напрямом «Медикаменти та дрібний лабораторний інвентар для забезпечення проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій».

Метою зустрічі була презентація циклу закупівель, основних завдань, що лягають в основу роботи нових 29 експертних груп різних напрямів тощо.

”Перед експертними групами стоятиме найголовніше завдання – об’єктивно та професійно подивитися на проблеми пацієнтів та готувати пропозиції для ефективних закупівель якісних ліків через міжнародні організації, а згодом і для ДП «Медичні закупівлі України”, – звернулась до учасників конференції доктор Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України.  

Учасники конференції обговорили продовження курсу ефективних закупівель, а також питання використання інноваційних інструментів, що відповідають найкращим світовим та європейським практикам.

За матеріалами МОЗ України, кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО

Відділ комунікації та промоції

press@meduniv.lviv.ua