14 червня 2019 року у Львові відбулася II науково-практична конференція з міжнародною участю «Основи психотерапії».

Конференцію організувала кафедра психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (завідувач – д. мед. н., професор Олександр Фільц) за співучасті Української спілки психотерапевтів та Львівського психоаналітичного інституту ментального здоров’я.

Важливим акцентом конференції була півторагодинна презентація «Культура в епоху Facebook» на основі роботи Зигмунда Фройда «Мойсей і монотеїзм» професора Прінстонського та Колумбійського університетів (США) Рубена Ґалло, яка послужила чудовим зразком викладення матеріалу в системі американської освіти. Дискусійний характер конференції був активно підтриманий і з боку українських учасників, а також лекторів з Великобританії, Ірландії, США.

Під час конференції відбулась міжнародна онлайн-конференція в межах роботи групи «International Colloquium on Critical Psychoanalysis» за участю членів правління Європейської асоціації психотерапії (EAP) та Європейської конфедерації психоаналітичних напрямків психотерапії (ECPP). Зокрема, в дискусії взяли участь і представили свої презентації президент ЕСРР, екс-президент EAP Адріан Родес (Великобританія), екс-президент ECPP, міжнародний експерт з психоаналізу EAP Барбара ФітцДжеральд (Ірландія), магістр гуманітарних наук, професор кафедри психіатрії і педіатрії Массачусетського Університету, завідувач спеціалізованого відділення для підлітків з важкими поведінковими проблемами Борис Лорберг (США).

За інформацією кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua