25 квітня у приміщенні Першої Львівської Медіатеки відбулась зустріч клубу КОДОН-Lviv.

Цього разу обговорювали надзвичайно актуальну тему: «Гіпергострий і гострий інсульт – принципи діагностики та раннього лікування».

Ментором заходу став Андрій Нетлюх, лікар-нейрохірург, професор кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Учасники заходу довідалися про основні аспекти діагностики ішемічного та геморагічного інсульту, особливості ендоваскулярного та класичного методів їх лікування, а також почули цікаві випадки з клінічної практики лектора.

Окрім того, було розвінчано найпопулярніші міфи про інсульти.

Довідка. Клуб КОДОН-Lviv – клуб обговорення діагностики окремих нозологій – сучасний освітній проект, заснований командою активних студентів UMSA-Ужгород, який стартував у Львові у 2017 р.

Головною метою проекту є поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навиків в медичній галузі; розширення горизонту клінічного мислення; наголошення на сучасні та стандартизовані підходи до діагностики та лікування різноманітних захворювань; навчання з провідними спеціалістами медичних спеціальностей у невимушеній атмосфері.

Кодон – це унікальний проект, основним завданням якого є створення умов для успішного професійного самовдосконалення майбутніх фахівців.

За інформацією UMSA-Lviv

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua