Завершилися змагання «Універсіади України» зі стрільби з класичного та блочного лука, які проходили у м. Львові з 27 травня до 1 червня 2019 року. До складу збірної студентів Львівщини входили 5 студентів спортсменів-лучників ЛНМУ імені Данила Галицького, які здобули 4 медалі Універсіади України.

Так, інтерн Святослав Дуліба виборов золоту медаль в особистій першості серед чоловіків зі стрільби з блочного лука та срібну нагороду в командній першості.

Студентка 6 курсу медичного факультету № 1 Марія-Юстина Штельма в складі першої збірної команди Львівщини стала володаркою срібної медалі, а Вікторія Петрига (студентка 6 курсу медичного факультету № 1) стала володаркою бронзової нагороди.

За підсумками Універсіади України збірна команда студентів Львівщини посіла 1 місце з сумою балів 1192, на другому місці Сумська обл. – 805 балів, 3 місце збірна студентів з Харківської обл. – 770 балів. Окремо спортсмени нашого Університету здобули 238 балів.

На змаганнях Універсіади України спортсмен ЛНМУ імені Данила Галицького Святослав Дуліба виконав норматив майстра спорту України з високим результатом 687 очок на дистанції 50 м х 2.

Зараз спортсмени медичного університету готуються до Кубка України зі стрільби з лука, що відбудуться 10-15 червня, та міжнародних змагань.

За інформацією Л. Стрельбицького, Заслуженого тренера України, доцента кафедри фізичного виховання і спортивної медицини ЛНМУ імені Данила Галицького