14 червня 2019 відбулося освячення пам’ятної таблиці Тарасу Кончевичу – капітану  медичної служби, начальнику медичної служби Окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної Гвардії України, що загинув, захищаючи Україну.

Тарас Кончевич (позивний «Дантист») був випускником стоматологічного факультету ЛНМУ імені Данила Галицького, стоматологом за фахом і покликанням. У 2014 році він добровольцем вирушив на фронт і 9 лютого 2015 року у Донецькій області віддав життя за Батьківщину, надаючи медичну допомогу своїм побратимам. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Тарас Кончевич був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На фасаді стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького встановлено пам’ятну таблицю, присвячену Тарасу Кончевичу.

Зі словами подяки герою до присутніх студентів, лікарів, викладачів, гостей, за дорученням ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Анатолій Магльований.

Від імені земляків вшанував пам’ять Тараса Кончевича голова Щирецької селищної ради Олег Василишин. У церемонії взяли участь та виступили члени родини – сестра героя Марія Попович, брат Ігор Кончевич, а також цьогорічний випускник ЛНМУ імені Данила Галицького Богдан Хобзей та голова профспілкової організації нашої Alma Mater професор Ігор Держко.

Чин освячення пам’ятної таблиці провів студентський капелан ЛНМУ імені Данила Галицького о. Ігор Хомічак.

Володимир Гриновець, доцент, голова осередку «Просвіта» ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua