9 грудня 2019 року з нагоди Міжнародного дня прав людини у Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького відбулася зустріч студентів коледжу із заступником начальника сектору ювенальної превенції головного управління Національної поліції у Львівській області Романом Магиревичем та інспектором ювенальної превенції Сергієм Лисиком. 

Гості провели зі студентами коледжу бесіду на тему «Права та свободи людини і громадянина». Вони розповіли про розвиток ліберальної концепції розуміння прав та свобод людини та історію прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 року.

Під час зустрічі студенти цікавилися питаннями забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції при забезпеченні заходів з підтримання публічної безпеки і порядку та під час виявлення різного роду правопорушень. 

Учасники зустрічі також обговорили питання забезпечення прав студентської молоді у реальному житті, у конкретній студентській групі. Присутні уважно слухали інформацію поліцейських, ставили запитання, цікавились, як діяти в тій чи іншій ситуації, ознайомились із відповідальністю неповнолітніх осіб за свої дії. 

На всі запитання студенти отримали від правоохоронців конкретні відповіді та поради. 

За інформацією Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua