Пам’ятаємо. 

Дякуємо.

Щорічно 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – день вшанування пам’яті жертв масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності. Саме цього дня шість років тому загинуло найбільше активістів Майдану. 

Для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Медичному коледжі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбувся відкритий виховний захід «Ангели Майдану». Учасники зібрання вшанували пам’ять людей, які заради нашого кращого майбутнього віддали найцінніше – своє життя. Студенти разом із наставниками згадали трагічні події на Інститутській, імена загиблих та запалили лампадки.

Українці по всьому світові завжди пам’ятатимуть велику жертовність і любов до України героїв, полеглих на Майдані. Пам’ятаймо ж наших співвітчизників і ми, бо наша пам’ять, солідарність і активність – це найкраще, що ми можемо подарувати цим людям, а також тим, хто сьогодні на фронті щодня захищає нашу Батьківщину.

 

Довідка. День Героїв Небесної Сотні  пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам’ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року  лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України (Вікіпедія). 

За інформацією Медичного коледжу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua