9-11 квітня 2019 року у Львові за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького  відбувся 25-тий Львівський Медичний Форум.  

У межах Форуму 11 квітня кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ ім.Данила Галицького за сприяння Львівського осередку ВГО «Асоціації перинатологів України» провела науково-практичну конференцію «Проблеми репродуктивного здоров’я сім’ї».

У ході конференції піднімалися актуальні питання акушерства та гінекології, які стосувалися невиношування вагітності, безпліддя, застосування допоміжних репродуктивних технологій, прееклампсії, передчасних пологів тощо.

З доповідями виступили представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького: завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО, професор В. Пирогова, доценти Н. Вереснюк та С. Шурпяк. Питання тромботичної мікроангіопатії в акушерстві у своїй доповіді висвітлив професор Я. Підгірний.

Серед доповідачів були також провідні науковці з акушерства та гінекології з інших міст України – професори В. Квашенко, С. Геряк, Т. Єрмоленко, О. Кравченко, Н. Данкович, О. Грищенко. Головний  спеціаліст з  питань  акушерської  реанімації  ГУОЗ м. Києва, професор Р. Ткаченко презентував менеджмент акушерських кровотеч та сучасні аспекти діагностики та терапії прееклампсії.

Конференцію відвідали не лише фахівці м. Львова та області, але й акушер-гінекологи Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської та Рівненської областей. Захід пройшов у дружній атмосфері, а на завершення – серед учасників відбувся розіграш корисних призів.

За інформацією кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua