Організатори міжнародного проекту «Teaching Medical Skills» проведуть для студентів-медиків, лікарів-інтернів літню школу «Integrative Approaches in Systems Physiology». Відбудеться вона  12-18 серпня у Львові за участі провідних спеціалістів з Німеччини. До проведення заходу долучилися Німецька служба академічних обмінів за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини

Літня школа «Integrative Approaches in Systems Physiology» – пройде у вигляді семиденного тренінгу, який фокусуватиметься на різних аспектах нейро- і кардіофізілогії. Програма літньої школи готується у співпраці між Німецько-українським академічним товариством, проектом «Teaching Medical Skills», що об‘єднує студентів-медиків українських та німецьких університетів, а також 9 провідними науковцями і клініцистами з університетів Тюбінгена, Мюнхена, Любека та Заарланду. Для участі у школі було відібрано 50 учасників – студентів 3-6 курсів медичних університетів та лікарів-інтернів. Унікальною особливістю літньої школи є інтеграція трьох новітніх концептів викладання у сфері медицини – самостійної підготовки студентів за допомогою онлайн-платформи «Teaching Medical Skills», туторіумів (лекцій від студентів для студентів, т.зв. концепт «peer-teaching») та доповідей німецьких фахівців про найновіші наукові дослідження й терапевтичні підходи. Протягом літньої школи також відбудуться воркшопи для учасників про прийняття складних рішень в медицині, презентації про функціонування систем охорони здоров‘я в Німеччині та Україні, розбір клінічних випадків. Мова проведення школи – англійська. 

Ціль проекту – поглиблення знань молодого покоління української медичної спільноти у сфері нейро- та кардіофізіології, розбір сучасних підходів у лікуванні нервових та серцево-судинних захворювань, а також популяризація новітніх освітніх концептів – peer-teaching (викладання від студентів для студентів) та blended-learning (E-Learning). В рамках підготовки до літньої школи створюється онлайн-платформа «Teaching Medical Skills», що надаватиме доступ до сучасних навчальних матеріалів, розроблених відповідно до європейських стандартів, студентам-медикам з усієї України.

Участь в школі безплатна. Учасників забезпечують дворазовим харчуванням, передбачається проведення двох святкових вечорів, екскурсії Львовом. 

Окремою подією в межах школи відбудеться публічна панельна дискусія для академічної спільноти Львова на тему «Роль клінічного науковця для лікарської практики». Співорганізаторами заходу, що відбудеться у Центрі митрополита Андрея Шептицького є Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Український католицький університет.

Ще однією метою літньої школи є мотивація студентів-медиків та лікарів-інтернів до кооперації з міжнародними партнерами та реалізації нових ініціатив, спрямованих на поліпшення якості медичної освіти в Україні.

Інформація проекту «Teaching Medical Skills»

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua