Впродовж двох днів у плавальному басейні ЛНУ ім. Івана Франка  проходили міжвузівські змагання за програмою «Універсіада Львівщини-2019»  з плавання серед студентів.

Студенти-спортсмени шести університетів  нашого міста змагалися на дистанціях 50, 100, 200, 400, 800, 1500 метрів усіма стилями плавання, а також брали  участь у командних естафетах. Кожен учасник змагань мав можливість стартувати на трьох дистанціях. Студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького  показали хорошу спортивну підготовку до змагань і в загальному підрахунку посіли 4 місце серед ВУЗів м.Львова.

В  особистому заліку у плаванні на дистанції 100 м на спині з результатом – 1.12.35 секунд  3-тє місце посів студент 1 курсу стоматологічного факультету Богдан Канцір.

Вiтаємо  учасників та призерів змагань!!!