На адресу ЛНМУ імені Данила Галицького надійшло вітання з нагоди Дня знань від голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

«Вельмишановні викладачі, дорогі студенти! – йдеться у вітанні. – День знань – особливе свято. У місті, вулиці якого переповнюються галасливим студентством, а освіта є однією з основних галузей, перше вересня завжди буде важливою датою. Для одних – це зворушливий день початку студентського життя, для інших – новий навчальний рік на улюбленій роботі.

Але всіх вас, незалежно від віку чи статусу «студента» або «викладача», об’єднує одне: ви прямуєте цікавою дорогою безперервного пізнання світу, набуття нових знань і плідного обміну ними. Саме це – вільний дух знань, відкриттів і винаходів, атмосфера творчості і творення – споконвіку вирізняє українську інтелігенцію.

Особливі слова привітання адресую першокурсникам: сьогодні перед вами відкриваються двері омріяного вишу і водночас – шлях до пізнання науки, радості від нових звершень та творчих перемог. 

У цей перший день осені, день отримання нових знань, бажаю всім, хто вчиться та хто вчить, успішної співпраці, взаємної поваги. Студентам – наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а викладачам – мудрості й терпіння, творчого настрою в роботі, щастя й добробуту.

Здоров’я вам, тепла й любові! Зі святом!

З повагою, Олександр ГАНУЩИН».

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua