Упродовж шести років фармацевтичний факультет ЛНМУ імені Данила Галицького плідно співпрацює з АТ «Галичфарм» Корпорації “Артеріум” у межах освітньої програми “З досвідом у майбутнє”. 

Освітній задум спрямований на студентів 4 і 5 курсів фармацевтичного факультету та аспірантів за спеціальністю «Фармація, промислова фармація». У межах цієї програми фахівці служби навчання та розвитку персоналу АТ «Галичфарм» за попередньо погодженим графіком проводять лекційні та інтерактивні заняття для здобувачів вищої освіти з навчальних дисциплін, які стосуються різних аспектів діяльності фармацевтичних організацій. Вони відбуваються як в аудиторіях ЛНМУ імені Данила Галицького, так і в приміщенні музею АТ «Галичфарм». 

Карантин не привід для відпочинку та скасування такої співпраці. Так, 2 квітня Мар’яна Івашина –  керівник служби навчання і розвитку персоналу АТ «Галичфарм» у межах вивчення управлінсько-економічних дисциплін для студентів 4 курсу фармацевтичного факультету за допомого програми Skype прочитала online-лекцію «Система управління персоналом фармацевтичного підприємства». Здобувачі вищої освіти позитивно сприйняли таку ініціативу і в часі лекції активно працювали. 

Слід зауважити, що лекції передувала певна підготовча робота, адже досвіду дистанційної співпраці з роботодавцем не було. Зокрема, у багатоплатформовому месенджері  Telegram, яким активно користуються студенти, була створена група. До неї увійшли здобувачі вищої освіти 4 курсу фармацевтичного факультету, викладачі кафедри організації і економіки фармації, а також модератори програми від нашого університету – доцент кафедри організації і економіки фармації Оксана Левицька, від  АТ «Галичфарм» – фахівець з навчання та розвитку персоналу Марта Подоляк. Власне через неї і було сплановано Skype- лекцію.

Надалі планується прочитати online-лекції: «Стерильне виробництво лікарських засобів» для українських студентів та «Безпека застосування лікарських засобів» для англомовних студентів.  

Варто зазначити, що така форма активного й альтернативного продовження навчального процесу значно організовує, дисциплінує і підвищує ефективність та якість підготовки здобувачів вищої освіти. 

За інформацією кафедри організації і економіки фармації

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua