У другу неділю травня в Україні та багатьох країнах світу відзначається День матері. Хоча свято не є державним, але все більше і більше людей у цей особливий день вшановують матерів та їхню роль у житті кожної людини.

12 травня цього року у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького відбувся святковий концерт до Дня матері. Захід організувало Львівське обласне товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

У святковому дійстві взяли участь представники професорсько-викладацького складу та студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, активно підтримали захід члени осередку «Просвіта» ЛНМУ імені Данила Галицького.

Атмосферу свята створили народний артист України Мар’ян Шуневич, заслужений артист України Роман Ковальчук, фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко, славнозвісні вокально-інструментальні ансамблі «Ватра», «Джерело», «Черемош» і «Карпати», духовий оркестр Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Присутніх вшанував своїм виступом спеціальний гість із Італії – співак та композитор Альфонсо Олівер.

Виступи артистів, розмаїття вишиванок, усміхнені матусі та веселі дітлахи у ролі глядачів, аншлаг на співочому полі, щедрі аплодисменти, які часто переростали в овації, чудова погода та щирі привітання перетворили урочисте дійство на справжнє свято для всіх.

Низький уклін Вам, дорогі Матері!

Володимир Гриновець, голова осередку «Просвіта» ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua