13 лютого 2020 р. в храмі Пресвятої Трійці відбулося духовне дійство «Прощання з колядою по-студентськи». Свято зібрало разом молодь і старших, студентів і викладачів з закладів вищої освіти, розташованих поблизу – Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Ґжицького та ін.

На свято завітали єпископ-помічник Львівський УГКЦ, владика Володимир Груца, та синкел у справах капеланства ЛА УГКЦ, о. Андрій Хомишин, студентський капелан ЛНМУ імені Данила Галицького о. Ігор Хомічак.

У ньому взяли участь численні студентські самодіяльні колективи, зокрема Народна хорова капела «Музи Гіппократа» ЛНМУ імені Данила Галицького (керівник – Г. Гуреш). 

Чудові виконання колядок з вертепним дійством
у виконанні студентських та викладацьких колективів доповнив Студентський театр «САД», який діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.

Центр Студентського Капеланства запрошує відвідувати храм Пресвятої Трійці (вул. Тершаківців, 11а) і нагадує, що віднедавна в храмі студентські капелани щоденно о 18:00 проводять Божественну Літургію, під час якої моляться за студентську молодь. Щодня під час Літургії можна приступити до Сповіді. Крім того, щосереди о 19:00 відбуваються зустрічі для молоді.

За інформацією Центру студентського капеланства

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua