З 20 по 24 травня 2019 року в Києві у межах концепції «Єдине здоров’я» пройшов Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум.   Захід відбувся за підтримки Програми зменшення біологічної загрози в Україні (Fourth Annual BTRP Ukraine Regional One Health Research Symposium, 20-24 May, Kyiv, Ukraine).

Тематика заходу об’єднала такі напрямки, як інфекційні хвороби, ветеринарна медицина, екологія, імунологія, токсикологія, вірусологія, лабораторна діагностика, мікробіологія, медична генетика, управління в системі ОЗ, розробка регуляторної бази.  

У симпозіумі взяли участь і представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – студенти, аспіранти, асистенти та доценти кафедр інфекційних хвороб та мікробіології.

Зокрема студентки нашого Університету Світлана Панченко (медичний факультет, 5 курс, 30 групи) та Євгенія Датсмор (англомовний факультет, 6 курс, 7 група) успішно представили свої наукові роботи, виконані на кафедрі інфекційних хвороб у вигляді постерних доповідей. Робота Євгенії Датсмор особливо зацікавила членів журі симпозіуму та була відібрана для подальшого опрацювання та підготовки наукової статті.

Наші колеги з кафедри мікробіології – доценти Ірина Тимчук та Марта Панас, асистент Мар’яна Сус та аспірант кафедри Юліан Конечний представили чотири стендові доповіді, одна з яких відзначена як перспективна з продовженням співпраці з експертами США. Значне зацікавлення викликала робота «Мікробіологічний профіль грамнегативних бактерій, що спричиняють нозокоміальні інфекції в деяких відділеннях інтенсивної терапії у Львові» (авторства Ю. Конечного, І. Тимчук, М. Панас, О. Корнійчук). Було також відзначено доповіді доцента Ірини Тимчук, аспіранта Юліана  Конечного та продовжено співпрацю зі Стівеном Хісом (Stephen Higgs), професором з біобезпеки Канзаського національного університету.

Сайт симпозіуму: https://swmprogramua.com/

Бажаємо нашим науковцям творчих успіхів!

За інформацією кафедри інфекційних хвороб та кафедри мікробіології ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua