Некомерційна глобальна безпекова організація «Coalescion» у партнерстві з Одеським центром нерозповсюдження (OdCNP) та Українським науково-технологічним центром (УНТЦ) запрошує зацікавлених українських науковців, технічних спеціалістів та інженерів (STE) (професіоналів, аспірантів та студентів магістратури) взяти участь у серії дводенних навчальних семінарів під назвою «Тренінг з безпекової оцінки досліджень, індивідуальної кібербезпеки та безпеки знань».

Перший семінар відбудеться в Польщі на початку березня 2024 року, другий – на початку червня 2024 року. Ви можете податися на будь-яку із цих дат (напишіть преференцію у відповіді на останнє питання).

Посилання на Google-форму:
https://docs.google.com/forms/d/1EYVdMLvVXoJn3hebS1NpEKQTLDY9ROZbbqklNgIIzHo/edit

Переваги участі:

  • Безкоштовне навчання з найкращих практик написання грантів, безпекової оцінки досліджень, інтелектуальної власності, безпеки знань, індивідуальної кібербезпеки та сталого розвитку;
  • Покриття проїзду та проживання;
  • Покриття додаткових витрат на час участі (per diem/добові);
  • Послідовний переклад під час тренінгу українською виступів провідних світових експертів;
  • За деяких обставин може бути схвалена участь в онлайн-форматі.

Дедлайн: 15 січня 2024 року.

Критерії відбору:

  • Українські спеціалісти (магістри/аспіранти, молоді спеціалісти, професіонали у середині кар’єри та старші професіонали) з високим рівнем знань та досвідом у сфері хімічних, біологічних, радіаційних та ядерних досліджень (CBRN/ХБРЯ) в науці, технологіях та інженерії; які зацікавлені не лише в навчанні, але й у застосуванні отриманих знань із зазначених тем у своїй щоденній роботі.
  • Представники державних та приватних навчальних закладів, державних установ, некомерційних та комерційних організацій.
  • На даний момент не працевлаштовані особи з кар’єрою в ХБРЯ, які проживають в Україні або переїхали за кордон у зв’язку з війною (українські громадяни/організації, які легально базувалися в Україні станом на 24 лютого 2022 року).

Організатори запрошують до участі українських науковців, технічних спеціалістів тощо, чия робота була перервана через російське вторгнення в Україну.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua