16 квітня на кафедрі фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького для студентів фармацевтичного факультету відбулася лекція на тему «Виготовлення лікарських засобів на основі рослинної сировини (основні тенденції, новітні технології, номенклатура». 

Спікером виступив начальник технологічної лабораторії Дослідного центру АТ «Галичфарм» Андрій Смагло.

Захід пройшов у межах довготривалої співпраці між фармацевтичним факультетом нашого Університету і АТ «Галичфарм» при реалізації освітнього проєкту «З досвідом у майбутнє». 

Основна увага учасників зустрічі була зосереджена на підходах до стандартизації лікарської рослинної сировини, динаміці ринку засобів рослинного походження (європейський та український ринки), основних постачальниках лікарської рослинної сировини, особливостях виходу на європейський ринок. 

Присутні на лекції обговорили також таке актуальне питання, як сучасні інноваційні технології отримання субстанцій рослинного походження.

Зазначений захід став важливим етапом вибору тематики та виконання випускних кваліфікаційних робіт на кафедрі фармакогнозії і ботаніки, в тому числі із залученням виробничого потенціалу АТ «Галичфарм».

За інформацією кафедри фармакогнозії і ботаніки

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua