Щорічно, починаючи з 2005 року, з ініціативи ВООЗ в Україні проводиться Всесвітній тиждень імунізації. Його мета – підвищення рівня інформованості населення про використання вакцин для захисту людей всіх вікових категорій від інфекційних хвороб. У цьому році Всесвітній тиждень імунізації пройде з 23 по 30 квітня.

«Передбачити загрози. Захистити здоровʼя. Зберегти майбутнє». Під таким гаслом 23 квітня відбудеться зустріч з фахівцями ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». 

Захід відбудеться у межах підписаного минулоріч меморандуму про співпрацю між нашим Університетом і Львівським обласним центром контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.

Держава гарантує безкоштовну вакцинацію проти 10 інфекційних хвороб, з метою охоплення 95% населення за віком відповідно до Календаря профілактичних щеплень. Проте, за підсумками 2023 року, охоплення вакцинальним комплексом проти кашлюку, дифтерії, правця становить лише 73%, а ревакцинація дорослих – лише 40%! Чим це загрожує? Які саме вакцини застосовують в сучасних умовах? Як досягнути дотримання вимог «холодового ланцюга» і що таке НППІ? Саме про це будуть вести розмову лікарі Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. 

23 квітня о 15.30 організатори запрошують усіх охочих до конференц-залу стоматологічного центру ЛНМУ імені Данила Галицького.

У межах заходу присутні матимуть можливість вакцинуватися від вище перерахованих захворювань.

За інформацією наукового відділу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua