24 квітня у Стоматологічному медичному центрі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради Університету. 

Відкрив засідання голова Вченої ради, доктор медичних наук Орест Чемерис. Він подякував колективу Університету за довіру під час виборів ректора, які відбулися 19 квітня, а також запевнив, що спільними зусиллями безумовно вдасться досягнути реалізації намічених планів, які стоять перед нашим навчальним закладом.

Головуючий нагадав присутнім, що на П’ятнадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2024» (27-29 березня 2024 р., Київ) Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького відзначено Гран-прі «Вища освіта України»; золотою медаллю в номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності»; Дипломом за презентацію досягнень, активну участь і значний внесок у розвиток сфери освіти й науки України.

Голова Вченої ради вручив співробітникам Університету сертифікати автора за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності». Їх отримали:

  • Данило Камінський, декан фармацевтичного факультету, доцент
  • Оксана Ващенко, заступник декана фармацевтичного факультету, доцент.

 Відповідно до порядку денного, з аналізом діяльності Науково-дослідного інституту епідеміології і гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького виступив директор НДІ епідеміології і гігієни, професор Борис Кузьмінов, співдоповідач – голова комісії, проректор з наукової роботи Університету, професор Вікторія Сергієнко. З цього питання Вчена рада прийняла ухвалу.

Про лікувальну роботу на клінічних кафедрах ЛНМУ імені Данила Галицького, співпрацю з клінічними базами Університету розповів відповідальний за лікувально-профілактичну роботу, професор Олександр Зінчук. В обговоренні цього питання виступили завідувачі кафедр педіатричного профілю доцент Юрій Кузьмінов, професори Леся Беш та Марія Кісельова.

Стан і перспективи військової підготовки лікарів в Університеті окреслив завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, доцент Віктор Чаплик. Вчена рада одноголосно проголосувала за 100-денну програму підготовки лікарів для присвоєння звання офіцера медичної служби запасу в умовах воєнного стану. Дистанційна форма навчання у межах програми триватиме 49 днів, очна форма – 51 день. Після виконання повного обсягу програми 100 днів лікарям буде присвоєно військове звання офіцера медичної служби запасу. 

Під час засідання члени Вченої ради ЛНМУ імені Данила Галицького розглянули питання присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам Університету. 

Вчена рада висунула роботу «Азагетероцикли. Пошук високоактивних молекул як потенційних кандидатів у лікарські засоби» на здобуття премії Президента України для молодих учених у 2024 р., а також рекомендувала її авторів: 

  • Юліана Конечного, доцента кафедри мікробіології
  • Ігоря Юшина, асистента кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії
  • Святослава Половковича, професора кафедри технології біологічно активних сполук фармації та біотехнології НУ «Львівська політехніка».

Про затвердження Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького у 2024 році доповів відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Остап Мигаль.

Під час засідання було затверджено персональний склад разових спеціалізованих вчених рад для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD). З цього питання виступила відповідальна за даний напрям у ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Ірина Драпак.

На завершення засідання голова Вченої ради, доктор медичних наук Орест Чемерис привітав усіх присутніх з прийдешнім святом Христового Воскресіння і побажав міцного здоров’я та успіхів.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua