27-29 березня в Києві відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн.

Організатор заходу – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставка представила 485 учасників (подано 510 робіт) із 20 областей та міста Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії. Серед учасників: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), центри професійного розвитку педагогічних працівників.

У межах виставки «Сучасні заклади освіти» для учасників були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 14-ти тематичних номінацій. 

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького традиційно відзначено найвищими нагородами – Гран-прі «Вища освіта України» та золотою медаллю в номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності». Окрім того, сертифікати автора за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності» видані декану фармацевтичного факультету, доценту Данилу Камінському та заступнику декана фармацевтичного факультету, доценту Оксані Ващенко.

Вітаємо із заслуженими відзнаками!

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua