Антикорупційні заходи
(Основні заходи, спрямовані на запобігання, виявлення та протидію корупції розміщені у файловому блоці)

Антикорупційне законодавство України

Одним із важливих аспектів сучасної державної правової політики в Україні є реформування системи запобігання і протидії корупції. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для формування у суспільстві довіри до влади, зростання економічного потенціалу держави, покращення добробуту громадян України.
24 квітня 2015 року набув чинності Закон України «Про запобігання корупції». Цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень

Про факти порушень антикорупційного законодавства у діяльності працівників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ви можете надіслати повідомлення на електронну «скриньку довіри» відповідальному та уповноваженому з питань запобігання та виявлення корупції, голові комісії з оцінки корупційних ризиків.

Повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень можуть бути анонімними (без зазначення авторства). Анонімне повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень може бути розглянуто лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника ЛНМУ імені Данила Галицького та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді.

Повідомлення подавати за електронною адресою: