31 травня-1 червня 2019 р. у теоретичному корпусі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні підходи до надання акушерсько-гінекологічної допомоги».

Захід організовує кафедра акушерства та гінекології ЛНМУ імені Данила Галицького (завідувач кафедри – член-кореспондент НАМН України, професор Л.Б. Маркін) у співпраці з ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» та ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України».

У конференції візьмуть участь провідні фахівці з Києва, Одеси, Тернополя, Чернівців, Львова та ін.

В програмі конференції – обговорення актуальних питань надання акушерської допомоги, а саме: основні положення прагматичного акушерства; сучасні підходи до терапії недоношування вагітності; сучасний менеджмент передчасних пологів; технологія допомоги при плацентації в рубці на матці; профілактика ранньої плацентарної дисфункції у вагітних групи ризику ускладнення гестаційного процесу; сучасний менеджмент плацентарної дисфункції у вагітних після ДРТ тощо.

На секційних засіданнях працівники кафедри акушерства та гінекології ЛНМУ імені Данила Галицького та практичні лікарі поділяться клінічним досвідом та науковими здобутками.

Учасникам конференції буде надана можливість ознайомитись з роботою Навчального імітаційного центру ЛНМУ імені Данила Галицького.

Детальна інформація про час проведення буде викладена незабаром.

За інформацією кафедри акушерства та гінекології ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua