Адреса

79010, м. Львів, вул. Пекарська 69

Телефон: +38 (032) 2762380

Email:

На карті:

Керівник відділу

Негрич Тетяна Іванівна

д-р.мед.наук, професор, завідувач кафедри неврології

У 1991 р.  закінчила Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут, спеціальність: педіатрія, кваліфікація: лікар-педіатр. У 1996 р. захистила кандидатську дисертацію, у 2001 р. отримала звання доцента, у 2004 р. захистила докторську дисертацію, у 2006 р. отримала звання професора кафедри неврології.

Керівник Львівського обласного центру по вивченню проблем розсіяного склерозу та інших демієлінізуючих захворювань ( з 1996 р.).

1997 р. – член робочої групи МОЗ України по написанню державної програми «Розсіяний склероз».

Член Правління Товариства неврологів, психіатрів та наркологів України.

Член редколегії «Українського неврологічного журналу», «Міжнародного неврологічного журналу», «Медичні науки: праці наукового товариства ім. Т.Шевченка», «Acta Medica Leopoliensia», «Український вісник психоневрології», «Львівський клінічний вісник».

Член Етичної Комісії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та  Львівської обласної клінічної лікарні.

З 2020 р. є експертом Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Член клініко-експертної комісії Львівської військової обласної державної адміністрації.

З 2020 р. є експертом МОЗ за напрямком неврологія, дитяча неврологія, нейрохірургія, дитяча нейрохірургія.

Член Американської Академії Неврології (AAN).

Член Європейської організації інсульту (ESO)

Член Європейської Академії Неврології (EAN)

Опублікувала понад понад 168 друкованих наукових робіт, однієї монографії, 4 навчальних посібників, 2 підручників , 3-х патентів на винахід, 1-го патенту на корисну модель, 6-ти раціоналізаторських пропозицій.

Сфера наукових інтересів охоплює вивчення розсіяного склерозу, церебрального інсульту, міастенії, синдрому Гієна-Барре та інших аутоімунних  захворювань та неврологічних ускладненнь COVID-19 інфекції.

 Google Scholar ORCID WoS Scopus

 

 

Напрямки  діяльності:
1. Налагодження, розвиток та підтримка міжнародного співробітництва Університету в медичній освітянській, науковій та клінічній сферах із чужоземними закладами освіти, науковими установами, закладами охорони здоров’я, в тому числі клініками, міжнародними організаціями і фондами, із вітчизняними та закордонними партнерами, науково-виробничими і профільними громадськими організаціями та асоціаціями.
2. Представлення інтересів Університету за кордоном.
3. Тісна співпраця з навчальним та науковим відділами Університету, студентськими організаціями (першою чергою, міжнародними), а також у межах компетенції – з іншими підрозділами Університету.
4. Інтеграція і координація діяльності в уже існуючих проектах та програмах таких, зокрема, як Еразмус+, Орфеус, Горизон 2020, Темпус, RECOOP тощо.
5. Поглиблення, активізація і координація співпраці з іноземними освітніми, науковими та клінічними структурами.
6. Здійснення організаційних заходів щодо пошуку іноземних партнерів, закордонних джерел фінансування та інвестицій.
7. Пошук нових та перспективних міжнародних освітніх і наукових грантових програм, у тому числі програм міжнародного обміну.
8. Інформування структурних підрозділів Університету, науково-педагогічних працівників і студентів Університету про міжнародні освітні та наукові організації, програми, фонди, стипендії, грантові програми тощо, а також про міжнародну діяльність Університету.
9. Надання допомоги структурним підрозділам Університету в поданні заявок на участь в міжнародних грантових програмах і конкурсах.
10. Координація роботи, пов’язаної з підписанням міжнародних договорів про співпрацю (угод, меморандумів), контроль за їх оформленням та виконанням.
11. Забезпечення ведення реєстру договорів (угод, меморандумів) про міжнародне співробітництво, стороною яких є Університет.
12. Реєстрація матеріалів, що направляються за кордон для участі в студентських та інших конкурсах, програмах, контроль за їх оформленням та виконанням.
13. Облік грантових заявок, міжнародних угод та проектів, що виконуються в Університеті.
14. Адміністрування і моніторинг закордонних грантів, які отримали структурні підрозділи, науково-педагогічні працівники та студенти Університету.
15. Аналіз результативності та перспективності існуючих договірних відносин Університету із чужоземними партнерами.
16. Відбір конкретних заходів міжнародного рівня, що плануються в Університеті та контроль за їх проведенням.
17. Оцінка необхідності та доцільності проведення певних заходів міжнародного рівня в Університеті.
18. Залучення чужоземних візит-лекторів (візит-професорів) до участі в освітньому та науковому процесах Університету на підставі Положення про візит-лектора (візит-професора) Університету, а також скерування працівників Університету до інших вищих навчальних закладів, закордонних закладів охорони здоров’я та наукових установ для проведення дидактично-консультативної або клінічної діяльності в якості візит-лекторів (візит-професорів).

1. Негрич Тетяна Іванівна – д.мед.н., професор, завідувач кафедри неврології, керівник Відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції.
2. Лозинський Андрій Володимирович – д.фарм.н., доцент кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії, заступник керівника Відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції; відповідальний за міжнародну діяльність на фармацевтичному факультеті.
3. Башинська Юлія Іванівна – кандидат економічних наук, фахівець 1 категорії
4. Циганик Лілія Володимирівна – к. мед. н., доцент кафедри внутрішньої медицини №1, відповідальна за грантову діяльність.
5. Зіменковський Андрій Борисович – доктор мед. наук, професор, завідувач кафедри менеджменту в охороні здоров’я, фармакотерапії і клінічної фармації.
6. Сенюта Ірина Ярославівна – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри медичного права ФПДО.
7. Шибінський Володимир Ярославович – к.мед.н., доцент, директор медичного стоматологічного центру.
8. Конечний Юліан Тарасович – доктор філософії, доцент кафедри мікробіології, відповідальний за академічну мобільність.
9. П’янікова Оксана Олегівна – юрисконсульт.
10. Байда Мар’яна Любомирівна – к.мед.н., доцент кафедри патологічної фізіології, відповідальна за
міжнародну діяльність на медичному факультеті № 1.
11. Пошивак Олеся Богданівна – к.б.н., доцент,  завідувач кафедри медичної біології, паразитології та генетики; заступник декана медичного факультету № 2; відповідальна за міжнародну діяльність на медичному факультеті № 2.
12. Погранична Христина Романівна – к.мед.н., доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії; відповідальна за міжнародну діяльність на стоматологічному факультеті.
13. Галькевич Марта Петрівна – к.мед.н., асистент кафедри сімейної медицини ФПДО; відповідальна за міжнародну діяльність на ФПДО.
14. Мажак Квітослава Деонізівна – к.біолог. наук, провідний науковий співробітник відділу епідеміології, клініки туберкульозу НДІ епідеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького.

Стратегія Євроінтеграції

Міжнародні партнери

Міжнародні проєкти

Еразмус+

Гранти та стипендії

Стажування та практики

Міжнародні літні школи

Конференції, конгреси, форуми