14 лютого 2020 р. студенти-випускники фармацевтичного факультету заочної форми навчання отримали дипломи  спеціаліста та кваліфікацію провізора.

Урочистості з нагоди 20-го випуску розпочав декан фармацевтичного факультету доцент Данило Камінський. Він тепло привітав випускників та щиро подякував професорсько-викладацькому складу за сумлінну і самовіддану працю. Декан висловив сподівання, що нинішні випускники плідно працюватимуть на благо України, її сьогодення і майбуття.

Із завершенням навчання молодих провізорів привітав голова екзаменаційної комісії професор Петро Олійник. Він зазначив, що сьогодні закінчився лише перший етап становлення нинішніх випускників. Наступним етапом стане забезпечення громадян України якісними лікувальними засобами, оскільки роль провізора зростає, а без провізора лікар безсилий. Голова екзаменаційної комісії також наголосив, що молоді колеги ніколи не повинні забувати, що на першому місці повинен бути пацієнт, а не бізнес.

З вітальним словом до випускників та присутніх звернувся декан фармацевтичного факультету попередніх років доцент Володимир Роговик, який побажав новій зміні фармацевтів міцного здоров’я, добра, благополуччя, успіхів, професійних здобутків та закликав примножувати славні традиції провізорів Галичини.

Від імені вчорашніх студентів сердечний уклін та щира подяка викладачам, наставникам, батькам прозвучали у виступі Юлії Богенчук, а зворушливі слова вдячності колективу Університету за життєві настанови і навчання промовила представниця батьків Оксана Грабовська.

Відтак заступник декана, старший викладач Любов Костишин зачитала наказ ректора Університету, академіка НАМН України Бориса Зіменковського  від 14.02.2020 р. № 305-ст «Про завершення навчання випускників 2020 року». Вручив дипломи декан факультету Данило Камінський, який  на завершення урочистостей побажав студентам не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях та гордо нести звання випускника фармацевтичного факультету Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua