Антикорупційні заходи
(Основні заходи, спрямовані на запобігання, виявлення та протидію корупції розміщені у файловому блоці)
Антикорупційне законодавство України
- Конституція України.
- Закон України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року N 1700-VII.
- Закон України “Про вищу освіту”
- Закон від 20.09.2023 № 3384-IX “Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану”
- Наказ від 28.12.2021 № 830/21 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 р. за № 219/37555 “Про вдосконалення процесу управління корупційними ризиками”
- Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо викривачів корупції
- Визначення термінів, які використовуються в антикорупційному законодавстві України
- Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Про факти порушень антикорупційного законодавства у діяльності працівників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ви можете надіслати повідомлення на електронну «скриньку довіри» відповідальному та уповноваженому з питань запобігання та виявлення корупції, голові комісії з оцінки корупційних ризиків.
Повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень можуть бути анонімними (без зазначення авторства). Анонімне повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень може бути розглянуто лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника ЛНМУ імені Данила Галицького та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення не розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді.
Повідомлення подавати за електронною адресою: