[]У міжнародному рейтингу Webometrics Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 1-ше місце серед медичних вишів України та 15-те місце серед вітчизняних ЗВО.
Відповідний рейтинг,
< href="http//www.webometrics.info/en/Erope/krine%20?fbclid=IwR1LbBh-cZwXOeIEwrmXnin_IZKHlnP-9f_fH6Ci-rw1KZO-W_v5Ql4o">http//www.webometrics.info/en/Erope/krine%20?fbclid=IwR1LbBh-cZwXOeIEwrmXnin_IZKHlnP-9f_fH6Ci-rw1KZO-W_v5Ql4o>
який склала кіберметрична лабораторія Національної дослідницької ради Іспанії, опублікований 28 січня 2019 року на сайті Rnking Web of niversities.
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького увійшов до світового рейтингу Webometrics, посівши 1-ше місце серед медичних ЗВО України, 15-те місце серед усіх вітчизняних вишів та 3-тє місце серед кращих університетів Львова.
Всього до рейтингу з більш ніж 24 тисяч вищих навчальних закладів світу потрапило 323 українських університети.
Довідка
Webometrics Rnking of World niversities — один з рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності закладів вищої освіти в інтернеті. Його складають з 2004 року і публікують двічі на рік (в червні-липні і січні). Розробкою рейтингу займається Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lb») однієї з найбільших наукових установ Європи – Національної дослідницької ради Іспанії («Spnish Ntionl Reserch Concil», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії.
Рейтинг Webometrics базується на аналізі представленості вузів у глобальному інформаційному просторі. Він оцінює чотири основні показники присутність, видимість, відкритість та якість освіти.
Найбільшу вагу в рейтингу (сумарно 80%) займають показники цитованості ЗВО в мережі Інтернет та в базі даних Scops. Рейтинг також враховує рівень впровадження в університеті політики «відкритого доступу» до результатів наукових досліджень, навчальних матеріалів, нормативної бази тощо.
Відділ комунікації і промоції
< href="miltopress@medniv.lviv.">press@medniv.lviv.>[]