[]Вже дев’ятий рік поспіль напередодні Різдвяно – Новорічних свят до Львова приїздять провідні імунологи та алергологи з усієї України та з-за кордону, аби взяти участь у науково-практичній конференції «Інновації в алергології та імунології». Традиційно організатором є Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – кафедра клінічної імунології та алергології, Українське товариство імунологів, алергологів, імунореабілітологів та лікарська комісія НТШ.
5-6 грудня до нашого міста з’їхалося понад триста провідних алергологів, імунологів, ревматологів, лікарів інших спеціальностей, аби почути про нові наукові розробки своїх колег з України та з-за кордону. Цікавість до конференції виявили не лише лікарі-алергологи та імунологи, а й ревматологи пульманологи, дерматологи, оториноларингологи, сімейні лікарі, педіатри, терапевти.
Особливістю цьогорічного симпозіуму стало поєднання пленарних засідань із майстер-класами, практикумами, круглими столами. Активно обговорювалася тема «Впровадження реєстру первинних імунодефіцитів в Україні». Крім практикуючих лікарів до цього долучилися представники громадських організацій – ГО «Рідкісні імунні захворювання», «Українська асоціація пацієнтів на спадковий ангіоневротичний набряк». Чималий інтерес у слухачів викликав практикум з алергології «Нові технології для лікарів». Не обійшли увагою організатори і молодих вчених – в межах конференції для них був проведений симпозіум «Молодь для алергології та імунології». Загалом слухачі мали нагоду за два дні прослухати більше 50 доповідей та взяти участь у їх обговоренні.
В межах конференції відбулася нарада фахових товариств, завідувачів кафедр(курсів)клінічної імунології та алергології та громадських організацій, на якій обговорювались актуальні проблеми, що виникають під час реформування медичної галузі. За підсумками обговорення було прийнято спільний лист-звернення фахівців та пацієнтів до Верховної Ради, МОН та МОЗ України.
Відділ комунікації і промоції
< href="miltopress@medniv.lviv.">press@medniv.lviv.>
[]