Варшавський Медичний Університет (Warszawski Uniwersytet Medyczny –WUM) є давнім та хорошим партнером ЛНМУ ім. Данила Галицького. Параметри співробітництва, закріпленого Меморандумом між нашими навчальними закладами, постійно розширюються.
В межах програми академічної мобільності за програмою Erasmus+ впродовж тижня 4-8 травня базі фармацевтичного факультету Варшавського медичного університету пройшли стажування завідувачка кафедри технології ліків та фармакогнозії доцентка Оксана Ващенко та доцентка кафедри організації і економіки фармації, технології ліків та фармакоекономіки ФПДО Наталія Максимович. Стажування Оксани Ващенко тривало на кафедрі технології ліків і фармацевтичної біотехнології (завідувачка – професорка Ядвіга Турло / Jadwiga Turło), натомість, Наталії Максимович – на кафедрі біохімії та фармакогеноміки (завідувачка – професорка Моніка Червінська / Monika Czerwińska).
Програма стажування була насиченою та охоплювала різні аспекти академічного та наукового життя університету, а робочі дні були наповнені професійними дискусіями з польськими колегами. Викладачі мали можливість:
- відвідати навчальний семінар, на якому обговорювались питання сертифікації лікарських засобів;
- побувати на практичних заняттях і ознайомитись із методикою викладання дисциплін та оснащенням навчальних лабораторій;
- взяти участь у засіданні студентського гуртка, присвяченому оцінці медичних технологій.
Участь у засіданні гуртка була цікавою, оскільки ОМТ є одним із напрямків науково-практичної діяльності обох викладачів.
Важливою подією стала зустріч із деканом фармацевтичного факультету ВМУ професором Пьотром Лулінським (Piotr Luliński). Учасники зустрічі обговорили особливості організації навчального процесу в Польщі та Україні, вступної кампанії та процедури захисту магістерських робіт, а також актуальні напрямки наукових досліджень.
Стажування стало хорошою нагодою для обміну досвідом та налагодження професійних контактів.
За інформацією кафедри технології ліків та фармакогнозії
Відділ комунікації і промоції