19 червня на фармацевтичному факультеті відбулося дві знакові події – після п’ятирічного навчання, сповненого наполегливої праці, наукових пошуків і професійного зростання, а також успішного складання підсумкових іспитів та захисту магістерських робіт, 49 випускників отримали дипломи магістрів. Так збіглося, що саме в цей день відбулася ювілейна зустріч випускників факультету 1976 року. Через півстоліття вони знову повернулися до своєї Alma Mater, щоб згадати студентські роки, поділитися досвідом та ще раз зустрітися із друзями молодості.
Ентузіазм та енергія цьогорічних випускників у поєднанні з мудрістю і досвідом покоління фармацевтів 1976 року створили неповторну атмосферу єдності та наступності традицій. Саме так формується справжня університетська родина, де знання, високі професійні цінності та любов до фармації передаються від покоління до покоління.
Щиро вітаємо випускників 2026 року з початком нового етапу та дякуємо випускникам 1976 року за вірність рідному факультету! Бажаємо всім міцного здоров’я, натхнення, нових професійних звершень та гордості за свій рідний Університет!
За інформацією деканату фармацевтичного факультету
Відділ комунікації і промоції