Студентка першого курсу стоматологічного факультету Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Христина Кіяшко посіла перше місце на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики Відкритий кубок Львова (Lviv Open Cup-23). Організатором турніру, який відбувся 21-22 лютого у Львові, були традиційно  спортивний клуб «Багіра» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. У змаганнях взяли участь 34 команди з усієї України. 550 учасниць мірялись силами у різних вправах та в різних вікових категоріях. Христина Кіяшко виступала по програмі майстра спорту у двох вправах: з булавами та обручем. За підсумком цих виступів наша студентка перемогла та посіла перше місце. Зараз Христина готується до виконання нормативу для отримання звання «майстер спорту». Для цього їй потрібно буде набрати необхідну кількість залікових балів на Чемпіонаті України, який відбудеться в березні в Ужгороді.

Художньою гімнастикою Христина займається з п`яти років. Раніше робила це в харківському клубі «Авангард», тепер, після вступу до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, тренується в спортклубі «Багіра».

Вітаємо Христину Кіяшко з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!