[]Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, утримуючи лідерські позиції серед медичних ЗВО країни, постійно дбає про осучаснення матеріально-технічної навчальної бази. Наші студенти в стінах Університету повинні опановувати передові технології, здобути сталі практичні навички, аби потім їх застосовувати у клінічній практиці. 

З цією метою для Стоматологічного медичного центру, який є навчальною базою для багатьох кафедр стоматологічного факультету ЛНМУ ім. Данила Галицького, придбали сучасне цифрове обладнання –  інтраоральний сканер 3shpe Trios 5; Систему 3Д друку SprintRy, Pro S 55 та Систему Zebris JM Optic – цифрова лицева дуга. Усе це обладнання дозволить впровадити діагностику та лікування пацієнтів в діджітал протоколі. До слова, подібне обладнання є не в кожній приватній стоматологічній клініці, тому це однозначно робота на перспективу.

Зараз триває навчання викладачів та персоналу Стоматологічного медичного центру роботі з цим обладнанням. Фахівці від фірми-постачальника розповідають про технічні характеристики, клінічні особливості використання, переваги роботи із цими розумними системами. Для повсякденної роботи лікаря-стоматолога – це підвищення ефективності, контроль точності на кожному етапі виконання, підвищення швидкості виготовлення реставрацій в рази.

 Інтраоральний сканер дає можливість отримати всю інформацію про стан зубів пацієнта за кілька хвилин, похибка вимірів при цьому складає до 3 мікронів. Отриману інформацію можна на комп»ютері візуалізувати у план лікування з демонстрацією зображення актуального та планового.

Німецька система  Zebris JM Optic (цифрова лицьова дуга)  за допомогою оптичних сенсорних технологій останнього покоління дозволяє за лічені хвилини визначити та передати у зуботехнічну лабораторію інформацію про положення та рухи щелеп пацієнта. А головне – ця інформація дозволяє лабораторії автоматично отримати повністю налаштований віртуальний артикулятор.

І на додаток до цих систем майбутній кабінет цифрових технологій стоматологічного медичного центру Університету буде обладнаний 3Д принтером. При досконалій точності, він дає можливість швидко виконувати реставрації, до прикладу, тимчасові коронки можна виготовити за 4 години.  

Отож, після завершення навчання викладачів можна буде розпочинати наступний етап – освоєння новітніх цифрових технологій студентами стоматологічного факультету.

За інформацією Стоматологічного медичного центру

Відділ комунікації і промоції

press@medniv.lviv.

[]