Викладачки Університету взяли участь в міжнародній конференції з питань доброчесності в наукових дослідженнях
Викладачки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – доцентки Соломія Парижак та Тетяна Думич – взяли участь у 9-й Всесвітній конференції з питань доброчесності в наукових дослідженнях, що проходила 3-6 травня у Ванкувері (Канада). Конференція об’єднала науковців із різних країн світу для обговорення актуальних викликів у сфері наукової доброчесності та відповідального проведення досліджень. Захід […]