В Університеті пройде лекторій за участі тайванських лікарів-стоматологів
У Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького розпочався новий навчальний рік. Крім звиклих лекцій, лабораторних та практичних занять відновлюються й зустрічі із провідними зарубіжними візит-лекторами. Вже 6 вересня відділ міжнародних зв’язків та євроінтеграції запрошує студентів-стоматологів та інтернів долучитися до зустрічі з лікарями-стоматологами із Тайваню із організації CCDS та Тайбейського університетського медичного госпіталю. Вона […]