Спеціальність лікаря загальної практики-сімейної медицини є в наш час найбільш затребувана в усіх регіонах країни. Престижність даної спеціальності щороку зростає, тому вибір саме сімейної медицини набуває все більшої популярності серед наших випускників. Студенти, які обирають дану спеціальність, після навчання в інтернатурі зможуть безперешкодно підписувати угоди з Національною службою здоров’я України та набір декларантів серед населення.

10 квітня для студентів медичних факультетів №1 та №2 зі спеціальностей 222 «Медицина» та 228 «Педіатрія» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася чергова зустріч із працедавцем, заступником керівника Лікувально-діагностичного центру «Сімейний» Маріанною Вірною

У своєму виступі гостя представила Лікувально-діагностичний центр «Сімейний». Вона зазначила, що з 2018 року центр активно працює над забезпеченням населення якісними медичними послугами та підписанням угод з НСЗУ на надання різних пакетів послуг, зокрема «Первинна медична допомога», «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», «Супровід і лікування дорослих і дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги». 

Студенти довідалися, що з 2023 року на базі ЛДЦ «Сімейний» є можливість пройти заочний курс навчання в інтернатурі зі спеціальностей «Загальна практика сімейна медицина», «Терапія». ЛДЦ «Сімейний» надає повний спектр послуг з медичного обслуговування на широкій мережі локацій у Львові,  Винниках, Лисиничах, Перемишлянах, що забезпечує кращу доступність медичної допомоги. У всіх філіях працюють лікарі первинної ланки, УЗД-діагностика, консультації вузьких спеціалістів, хірургія одного дня, лікування діабетичної стопи і багато іншого. 

Працедавець наголосила, що у клініці для молодих спеціалістів є всі можливості стати членами команди та постійно вдосконалюватись. 

За інформацією деканату медичного факультету №2

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua