На адресу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького надійшов лист заступника Міністра освіти і науки України Ю.М. Рашкевича.

У листі йдеться про те, що на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02,2016 № 111, виготовлено відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур’єрів».

Метою відеоролика є інформування громадян України про існуючу проблему торгівлі людьми, зокрема, втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн таких, як Російська Федерація, Федеративна Республіка Бразилія, Королівство Таїланд, Республіка Греція, Малайзія тощо.

Враховуючи соціальну спрямованість відеоролика, відділ гуманітарної освіти і виховання просить викладачів та кураторів академічних груп, представників органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій, громадських організацій, що діють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, інформувати студентів нашого Університету про зазначений ролик та активно сприяти його перегляду.

Посилання на завантаження відеоролика: dropmefiles.com/Vm5Pu (дійсне до 29.03.2018)