[]Як у людському ДНК знайти ген українця? Чи необхідно для цього провести секвенування ДНК? Ні, для цього достатньо поспілкуватися з людиною і запитати її думку про Тараса Шевченка. 

Студенти нашого Університету стовідсотково є носіями цього гену, оскільки вони не тільки розуміють актуальність його творів, а й живуть його словом. 

Напередодні 210-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у приміщенні наукової бібліотеки НДІ епідеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького у перерві між парами зібралися студенти 9 групи медичного факультету №1 та 30 групи медичного факультету №2, щоб продекламувати вірші Шевченка та виконати музичні твори на його поезії.

Їх ініціативу підхопили й іноземні студенти 4 групи, які долучилися до флешмобу і продекламували українською мовою фрагмент поеми Тараса Шевченка «І мертвим, і живим, і ненарожденним…»

Навіть через століття Кобзарева поезія – це всесвіт із невичерпним багатством української мови, сміливістю думки і справді пророчою уявою про те, що буде і нас не мине. Віримо, що мрія поета про «наш рай на землі» не залишиться лише мрією, а й неодмінно здійсниться, оскільки на сторожі коло нас стоїть його «Слово». 

  • < href="https//drive.google.com/file/d/11yHeyZ9BOBglztoTSYtyhwD0zSSqQPK/view?sp=drivesdk" trget="_blnk" rel="noopener">9 група медичний факультет.mp4
  • < href="https//drive.google.com/file/d/17vheqCqEl4yOjf00TfR-RWdgGwBd5/view?sp=drivesdk" trget="_blnk" rel="noopener">30 група медичний факультет.mp4
  • < href="https//drive.google.com/file/d/1tWQYkS788jHpW7_BZgBKprcfB5Xtq/view?sp=drivesdk" trget="_blnk" rel="noopener">іноземні студенти.mp4

  • За інформацією доцентки кафедри мікробіології Ірини Тимчук

    Відділ комунікації і промоції

    press@medniv.lviv.[]