Впродовж трьох днів провідні українські цивільні та військові хірурги обговорювали проблеми мініінвазійних технологій у сучасній хірургії. Це відбувалося в межах щорічної школи-семінару, що пройшов у Славському. ЇЇ організаторами традиційно виступили Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, КНП ЛОР Львівська обласна клінічна лікарня, до яких доєдналися Військово-медичний клінічний центр Західного регіону та Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАНМ України.

Професійний хірургічний майданчик зібрав медичну спільноту з усієї України. Хірурги-практики, військові медики, анестезіологи, науковці та вчені зі Львова, Одеси, Харкова, Києва, Вінниці, Запоріжжя, Дніпра обговорювали новітні технології та реальні кейси надання хірургічної малоінвазивної допомоги при бойових травмах різних видів. В часі війни, що триває в Україні вже три роки, такий досвід та можливість ним ділитися є неоціненними.

Мета заходу – не лише навчання, а й практична імплементація сучасних технологій у хірургію. Адже наша головна місія – ефективна допомога пацієнтам. 

До учасників наукового зібрання звернулися ректор ЛНМУ ім. Данила Галицького, професор  Орест Чемерис, директор Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова Олександр Усенко, полковник медичної служби керівник Львівського Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Володимир Книгиницький, в.о. генерального директора ЛОКЛ Михайло Гичка.

Програма триденної школи-семінару включала майже сімдесят доповідей провідних науковців та практичних хірургів, обмін думками та досвідом з використанням реальних кейсів.

Активно долучилися до організації та проведення школи-семінару співробітники кафедри хірургії №1 Університету. Вони представили більше десятка доповідей та наукових досліджень. 

 

За інформацією КНП ЛОР Львівська обласна лікарня

Відділ комунікації і промоції

press@medniv.lviv.ua