19 грудня на кафедрі менеджменту в охороні здоров’я фармакотерапії та клінічної фармації ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми практичної клінічної фармації: перспективи розробки мікробіологічного паспорта».

Це вже другий науковий захід, започаткований кафедрою, який має на меті обʼєднати клінічних фармацевтів та створити платформу, де фахівці можуть обмінюватись досвідом, обговорювати важливі питання практичної клінічної фармації та спільно шукати можливості вирішувати нагальні проблеми. 

У засіданні круглого столу взяли участь проректор з післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького доцент Орест Січкоріз; відповідальний за лікувально-профілактичну роботу, доцент Тарас Гутор; декан фармацевтичного факультету, доцент Данило Камінський; завідувачка кафедри мікробіології, професорка Олена Корнійчук; генеральна директорка Львівського обласного центру з контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко та представниця «ЦКПХ» Кароліна Шумило; директор Стоматологічного медичного центру ЛНМУ імені Данила Галицького Володимир Шибінський та ін.

Серед доповідачів були співробітники кафедри менеджменту в охороні здоров’я, фармакотерапії і клінічної фармації ЛНМУ імені Данила Галицького на чолі з професором Андрієм Зіменковським, представники Лікарні Святого Пантелеймона 1-го ТМО м. Львова, Військового госпіталю Національної гвардії України, Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, Кам’янка-Буської та Золочівської ЦРЛ. 

*

У межах круглого столу «Актуальні проблеми практичної клінічної фармації: перспективи розробки мікробіологічного паспорта» з доповіддю виступила представниця відділу інфекційного контролю Університетської лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ірина Петрів. Вона розповіла про те, що колективу відділу на чолі з Валентиною Косоловською у співпраці з колегою Олесею Сірою вдалося здійснити чимало, хоча повноцінну роботу Університетська лікарня розпочала лише з липня 2024 року. Співробітники відділу повністю налаштували процес інфекційного контролю, а також знайшли правильну комунікацію – налагодили співпрацю з лікарями щодо раціонального застосування антимікробних препаратів. 

Приємно відзначити, що з перших днів роботи між кафедрою менеджменту в охороні здоров’я фармакотерапії та клінічної фармації та колективом відділу інфекційного контролю Університетської лікарні склалися надзвичайно теплі, дружні стосунки, що базуються на спільних цінностях і баченні розвитку клінічної фармації в сучасній системі охорони здоров’я України. 

 

За інформацією кафедри менеджменту в охороні здоров’я, фармакотерапії і клінічної фармації

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua