27-28 листопада у Львові відбудуться дві важливі події. Однією з них, як ми вже повідомляли,  стануть традиційні Різдвяні читання – науково-практична конференція «Імунологія, алергологія, ревматологія в світі та Україні: сучасні реалії та виклики», що буде присвячена 240-річчю Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

У межах конференції провідні вітчизняні та міжнародні експерти, науковці та лікарі-практики прочитають лекції, візьмуть участь у проведенні круглих столів, симпозіумів, практикумів, дискусійних та клінічних клубах.

Уже не вперше одним зі співорганізаторів та учасником конференції виступить ДП «Державний експертний центр МОЗ України». Цьогоріч до Львова прибуде потужна команда на чолі з керівництвом Центру, керівниками основних структурних підрозділів та провідними експертами. 

У межах пленарного засідання «Екосистема доступу пацієнтів до якісної медичної допомоги в Україні» разом із представниками державних органів, науковцями та практиками учасники наукового форуму обговорять складові якісної системи охорони здоров’я та фактори, які сприяють забезпеченню доступу пацієнтів до медичної допомоги, що відповідає найвищим світовим стандартам. 

*

Окремо у межах Конференції «Різдвяні читання» Державний експертний центр МОЗ України проведе виїзний сертифікований семінар-тренінг на тему «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань/good clinical practice (GCP). Сlinical trials regulation»

Під час навчання передбачено висвітлення таких питань, як нормативно-правова база проведення клінічних випробувань в Україні у відповідності до Належної клінічної практики – GCP ICH; діяльність комісій з питань етики при лікувально-профілактичних закладах, в яких проводяться клінічні випробування лікарських засобів; процедура отримання інформованої згоди досліджуваного; документи, які супроводжують клінічне випробування; досліджуваний лікарський засіб в клінічних випробування; обов’язки дослідника та спонсора; клінічний аудит клінічних досліджень.

Навчання буде особливо корисним для дослідників, лікарів, членів комісій з питань етики при ЛПЗ, виробників лікарських засобів, а також всіх зацікавлених у розвитку клінічних досліджень в Україні.

Організатори запрошують отримати актуальні знання та практичний досвід на семінарі-тренінгу з питань дотримання належної клінічної практики (GCP) від кращих експертів Державного експертного центру МОЗ України.

За інформацією Державного експертного центру МОЗ України

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua