У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбувся захід Національного контактного пункту в рамках програми «Горизонт Європа» (за напрямом «Здоров’я») на тему «Позитивні кейси грантових заявок “Горизонт Європа”».

Спікери ділилися власним досвідом успішного залучення грантових коштів, розповідали, як правильно подати заявку, кого брати в партнери та іншими лайфхаками.

«Україна з теперішньою складною ситуацією є і буде цікавим потенційним партнером для європейських колег у реалізації проєктів в сфері охорони здоровʼя. А українські науковці та дослідники повинні забути про радянські химери «хтось прийде і дасть гроші», а створювати конкурентний продукт, з яким виходити на європейську наукову мапу та залучати грантові кошти», – на цьому акцентував керівник Національного контактного пункту в рамках програми «Горизонт Європа» (за напрямом «Здоров’я») та Центру молекулярного дизайну ЛНМУ, професор Роман Лесик, відкриваючи захід щодо реалізованих успішних кейсів грантових заявок Програми.

З вітальним словом від адміністрації Університету виступив відповідальний за виховну роботу професор Андрій Лозинський.

Про успішний досвід медичного закладу у реалізації спільного із нідерландськими партнерами проєкту «Горизонт Європа» у напрямку дитячої онкології розповів генеральний директор Львівського обласного клінічного центру дитячої медицини Роман Кізима.

Також з доповідями виступили керівник контактного пункту професор Роман Лесик та представники НКП: професор Андрій Лозинський, доцент Юліан Конечний та науковий співробітник, кандидат біологічних наук Наталія Фінюк, які поділилися з учасниками заходу практичними порадами щодо написання заявок, пошуку партнерів та можливостей Програми.

У заході в очному та онлайн-форматах взяли участь керівник відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції Університету професорка Тетяна Негрич, представники студентства, аспіранти та фахівці з інших університетів, зокрема Національного університету «Львівська політехніка», Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, Національного фармацевтичного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Рівненської медичної академії. 

Модераторкою заходу була відома журналістка Ярина Федак.

 

За інформацією фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua