[]Психологічний стан та психічне здоров’я під час війни не менш важливі, ніж справні зброя і техніка. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Часто ми не знаємо, як опанувати себе, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах. 

Кафедра психіатрії і психотерапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно з Синодальним управлінням медичного капеланства ПЦУ, ГО «Елеос-Україна» та Асоціацією капеланів в охороні здоров’я України долучилася до проведення циклу безкоштовних лекцій про кризову допомогу. 

Які бувають варіанти особистостей та реакції на стрес; як розрізнити сум, тугу, горе, депресію; що таке Стокгольмський синдром, або як ставитися до агресора; питання протидії насильству в сім’ї та соціумі; ковідна історія все скінчилося чи ні; розуміння переживань та принципи організації допомоги людям з особливо важкими і/або невиліковними хворобами тощо.

Про це розповість Сергій Кирилюк – к. мед. н., доцент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського національного медуніверситету імені Данила Галицького, лікар-психіатр, психотерапевт, психоаналітик, священик ПЦУ.

Доступ до лекцій здійснюватиметься через платформу Zoom. Про посилання для доступу до платформи буде повідомлено напередодні першої лекції. 

Час проведення з 13 жовтня по 17 листопада 2022 року (по четвергах 19.00-20.00).

  • < href="https//docs.google.com/forms/d/e/1FIpQLSc84Zq6LqHzEg2gwEO1eew_m6zEs3dzXYVwzNb9mteVe/viewform?fbclid=IwR1yS7I2jQINOrvyLgF21HiGc24re8nbOjgismXMno6VwIVH2Wrmf5OH5MI">Реєстрація на участь в унікальному курсі авторських лекцій Сергія Кирилюка

  • За інформацією кафедри психіатрії і психотерапії

    Відділ комунікації і промоції

    press@medniv.lviv.

    []