[]Цей тиждень для нашого Університету був наповнений знаковими подіями та пам’ятними датами День студента, День народження Університету, 83-тя Загальноуніверситетська студентська наукова конференція  Lviv Yong Scientist Interntionl Conference.

Враженнями про останню ще продовжують ділитися її учасники, організатори та слухачі. Впродовж двох днів, незважаючи на тривалі перерви через повітряні тривоги, вдалося провести засідання усіх фахових секцій, які часом проходили в укриттях.

 До прикладу, у секції «Медичної біології, паразитології та генетики і біофізики» з науковими дослідженнями виступили студенти 1 і 2 курсів, які роблять перші кроки у велику, цікаву і таку непізнанну науку. Цікавими були наукові доповіді студентів 2 курсу Степана Коляди і Миколи Оленченка про “Перспективи використання гістидину для біосенсорів”, нашої гості – студентки 2 курсу Івано-Франківського медичного університету Юлії Івасів. Куратор СНТ факультету іноземних студентів професор Марія Вісьтак побажала молодим науковцям успішних наукових розробок у майбутньому та подальшої участі у подібних конференціях.

В приміщенні Навчально-виробничої аптеки відбулось засідання секції «Фармація». Учасники представляли роботи  у формі усних доповідей та стендових-постерних презентацій. Широка тематика доповідей охоплювала всі напрямки фармацевтичної науки – від аналітичних досліджень до досліджень фармацевтичного ринку. Окрім студентів фармацевтичного факультету нашого університету, участь у секційному засіданні взяв студент з НМУ ім. Богомольця.

До конференція були залучені не лише активні учасники-доповідачі, але й інші студенти факультету. Жвава дискусія та обговорення тем доповідей свідчить про зацікавлення нашими студентами не тільки навчальними процесом, але й науковими дослідженнями, що є невід’ємною частиною університетської програми.

За час конференції було заслухано 180 доповідей, визначено та нагороджено переможців за окремими напрямками. Останнім акордом цього відродженого свята науки стала пленарна лекція професорки кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики Гаяне Акопян «Лікування спадкових хвороб», яка викликала велику зацікавленість в  учасників конференції.

 Незважаючи на усі труднощі та перешкоди, організаторам вдалося повернути наукові дискусії в аудиторії та організувати живе спілкування дослідників-початківців. За це щиро дякуємо нашим Збройним Силам, які дають нам можливість навчатися, досліджувати та ділитися знаннями!

 До нових зустрічей навесні!

За інформацією наукового відділу, фармацевтичного факультету, кафедри медичної біології, паразитології та генетики і біофізики

Відділ комунікації і промоції

press@medniv.lviv.

[]