24-26 січня 2020 року відбувся щорічний IV Чемпіонат України з шахів серед вищих медичних навчальних закладів. Цьогоріч досвідчених майстрів та талановиту молодь, які займаються інтелектуальною грою, що прийшла до нас із глибини століть, вітав Івано-Франківський національний медичний університет. За звання найсильнішої команди серед медичної спільноти нашої держави боролися 10 команд з різних областей України.

Уперше за роки проведення цього чемпіонату на цьогорічних змаганнях для учасників підраховувався міжнародний рейтинг Ело, який є загальноприйнятим у світі. А за результатами турів так само вперше можна було спостерігати онлайн на міжнародному сервері Chess Results. Чемпіонат був доволі представницьким – його учасниками стали четверо майстрів спорту України і дев’ять кандидатів у майстри спорту.

Участь у чемпіонаті взяли і представники  команди Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького  – студентки VI курсу медичного факультету №1 Анна Фрайфельд та Еліна Фрайфельд, а також також доцент кафедри фізичного виховання та спортивної медицини нашого Університету Володимир Хомишин.  Наші учасники в напруженій боротьбі показали наполегливість, здатність аналізувати, терпіння та волю до перемоги.  

За інформацією кафедри фізичного виховання та спортивної медицини 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua