14 травня відбулося засідання методичної комісії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Його провів голова методичної комісії, декан ФПДО Університету, доцент Орест Січкоріз.

Відповідно до порядку денного, про стан підготовки до ліцензійного іспиту «Крок-3. Загальна лікарська підготовка», доповіла доцент Анна Бєсєдіна. В обговоренні питання звітували інтерни, які не склали ліцензійний іспит Крок-3 та відповідальні за роботу з інтернами на кафедрах.

Про стан викладання та методичного забезпечення на циклах ПАЦ/стажування, спеціалізації та інтернатурі на кафедрі сімейної медицини ФПДО доповів професор Юліан Кияк.

Присутні обговорили проект про підготовку до планування на 2020 рік з урахуванням наказу МОЗ України  від 22.02.2019 р. № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Окрім того, під час засідання методичної комісії факультету післядипломної освіти Університету розглядалося питання про затвердження методичних матеріалів, робочих навчальних планів і програм циклів ФПДО.

*

15 травня відбулося засідання Вченої ради факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Його провів голова Вченої ради, декан ФПДО Університету, доцент Орест Січкоріз.

Відповідно до порядку денного про результати атестації аспірантів, клінічних ординаторів, здобувачів ФПДО у квітні 2019 року доповіла доцент Оксана Балавацька.

Звіт з лікувальної роботи на ФПДО представили доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Ігор Козловський та доцент кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО Ярослав Патер.

В обговоренні питання взяли участь завідувач кафедри медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доцент Ірина Сенюта, завідувач кафедри кафедри терапії № 1 та медичної діагностики ФПДО, професор Євген Скляров, доцент кафедри педіатрії та неонатології ФПДО Богдан Коцай та доцент кафедри гігієни та профілактичної токсикології Василь Томків.

За інформацією факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua