Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького,  Наукове товариство імені Шевченка, Українське товариство імунологів, алергологів, імунореабілітологів запрошують взяти участь у X міжнародній конференції  Різдвяні читання з імунології та алергології «COVID-19, long–COVID-19, постковідний синдром: їх багатоликість та імунні порушення», що відбудеться 9-10 грудня 2021 року у Львові. 

У межах конференції буде проведено симпозіуми, майстер-класи, практикуми,  круглі столи, дискусії. Лекції читатимуть міжнародні експерти з Великобританії, Італії, Німеччини, Австрії, США,  Швейцарії, Польщі, Індії, а також провідні вчені та експерти МОЗ та ДЕЦ України.

До реєстрації запрошують завідувачів, викладачів профільних кафедр/курсів, лікарів-імунологів алергологів, дитячих імунологів, дитячих алергологів, сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, інфекціоністіів, епідеміологів, ревматологів, пульмонологів,  кардіологів, неврологів, дерматологів, оториноларингологів, офтальмологів, трансплантологів, хірургів, акушерів-гінекологів, репродуктологів, психіатрів, реабілітологів, лікарів лабораторної діагностики, медичних сестер та молодих вчених. 

Робочі мови конференції: англійська та українська. 

Реєстрація безкоштовна до 10 грудня 2021 р. Доступ до матеріалів та отримання сертифікатів після 10 грудня є платними (200 грн):

Захід відбудеться в offline та online режимі, після реєстрації учасникам буде надіслано лист із запрошенням та посиланням на online трансляцію. 

Для участі offline запрошуються вакциновані доповідачі та учасники конференції. Кількість учасників offline – 100 осіб. Упродовж 9-10.12.2021 р. для всіх учасників конференції проводитиметься експрес-тестування на АГ SARS COV2. 

Реєстрація на подію

Зареєстровані у міжнародній конференції можуть взяти участь в усіх заходах, дискусіях, поставити запитання та відповісти на запропоновані завдання, що дозволить  отримати сумарний сертифікат у 20 балів та окремі сертифікати з фахових напрямків по 5 балів. 

Кращі доповіді будуть відзначені спеціальними дипломами. Переможців серед молодих вчених та лікарів нагородять грошовими преміями, подарунками, підтримкою друку статей в журналах, які входять в міжнародні наукометричні бази.

Будуть проведені благодійні акції для підтримки військових, медиків та дітей. 

Дрескод конференції:  вишиванка.

Місце проведення: «BANKHOTEL» (м. Львів, вул. Листопадового Чину,8).

Конференцію внесено до реєстру МОЗ України 2021 (захід має освітній післядипломний напрямок). 

Більше ТУТ.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua