Напередодні Дня захисника і захисниці України активісти Студентського самоврядування ЛНМУ імені Данила Галицького завітали до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, аби привітати учасників бойових дій зі святом.

За час акції, про яку ми вже повідомляли раніше, було зібрано 4050 грн, за які студентська команда закупила цукерки, печиво, чай, каву, фрукти, вологі серветки, памперси та одноразові пелюшки. 

Активісти зголосилися власноруч принести військовим подарунки, придбані в результаті благодійної акції. Важливо було уникнути традиційних шаблонних привітань, а натомість подарувати реальні позитивні емоції та увагу бійцям, які зараз перебувають на реабілітації. 

Студентське самоврядування висловлює вдячність кожному з Вас, хто долучився до цієї доброї справи. Саме Вам адресовані слова одного з військових:  «Дякуємо, що пам’ятаєте»

Приємно, що вкотре ініціаторів акції підтримав заступник декана з виховної роботи медичного факультету № 1 Максим Цитовський, який був з ними від початку акції, до відвідування шпиталю.

Важливо зауважити, що насправді не потрібно шукати приводу, аби згадати про тих, хто, жертвуючи своїм здоров’ям та життям, захищає нашу державу. Волонтери, які займаються допомогою хлопцям на фронті, працюють постійно. А Студентське самоврядування Університету завжди може поділитися їхніми контактами.

За інформацією  голови Студентського самоврядування Світлани Налигач

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua