19 березня студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – члени Студентського самоврядування Університету провели перші уроки на тему «Здорове статеве життя та проблеми ВІЛ/СНІДу» для учнів 10-х класів Львівського фізико-математичного ліцею.

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності школярів щодо актуальних проблем репродуктивного здоров‘я. У ході уроків студенти розповідають про особливості анатомії, фізіології та гігієни чоловічої і жіночої репродуктивної системи, а потім під час інтерактивної гри в групах розбирають проблеми інфекцій, що передаються статевим шляхом, зокрема, проблеми ВІЛ/СНІДу.

У студентів-лекторів та учнів немає вікового бар’єру, що дає змогу учням бути відвертішими та ставити питання, що їх турбують.

З такими уроками студенти планують відвідати також гімназію «Престиж», Класичну гімназію, СЗШ № 60, СЗШ № 65 та СЗШ № 99.

Цей проект організований за підтримки КНП Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров‘я» та Відділів освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Софія Мірошнікова, голова інформаційної комісії Студентського самоврядування ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua