Сьогодні до Львова із волонтерською місією приїхав Почесний професор, завідувач кафедри педіатрії в Університеті Співдружності Вірджинії (США), головний лікар дитячої лікарні Річмонда, професор біомедичної інженерії, фізіології та біофізики Брюс Рубін.  Мета візиту – допомогти одужати українським дітям, дитинство яких проходить в часи повномасштабної війни в Україні, поділитися цінними профільними знаннями з лікарями, студентами медиками, аспірантами, викладачами університету шляхом залучення «Візиту професора» в освітньо-науковий та діагностично-лікувальний процес: консультування складних педіатричних пацієнтів на клінічних базах кафедри педіатрії і неонатології ФПДО.

Робоча програма професора Рубіна розпочалася із відвідин кафедри педіатрії та неонатології ФПДО Львівського національного медичного університету, далі – спілкування із викладачами, які є практикуючими лікарями. У другій половині дня із відомим американським педіатром зустрівся   виконувач обов`язків ректора Університету, доктор медичних наук Орест Чемерис. Під час розмови йшлося про можливості співпраці та кооперації в галузі обміну знаннями, зокрема, стажуванні за кордоном викладачів. Набувати нових навичок, досвіду, вивчати нові методи лікування, щоб згодом усі ці знання передавати та втілювати в практику в Україні, – така головна мета міжнародних освітніх обмінів, – зауважив виконувач обов`язків ректора Орест Чемерис. Він щиро подякував за сміливість та емпатію американському професору, який в такий складний час не побоявся приїхати в Україну, щоб допомагати нашим дітям.

Нагадаємо, що професор Рубін перебуватиме у Львові практично три тижні – до 12 березня. За цей час він планує провести консультації в дитячих лічницях Львова, прочитати лекції та провести обговорення медичних проблем із українськими лікарями, взяти участь у науковій конференції. Окрім того, в програмі передбачено консультування дітей із родин переселенців з окупованих територій.

За інформацією кафедри педіатрії і неонатології ФПДО

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua