Компанія «Серв’є Україна» запрошує студентів фармацевтичних і медичних факультетів взяти участь у менторській програмі Mentorplace 1.3 від фахівців у сфері медицини та фармацевтики в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025».

Програма реалізується «Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України. 

Участь можуть взяти студенти навчальних закладів або молоді люди віком до 30 років, які хочуть розпочати або вже розпочали свій кар’єрний шлях в сфері фармацевтики. Для цього є можливість упродовж місяця спілкуватися з фахівцями фармацевтичної компанії «Серв’є Україна». Регіональні менеджери, медичні і фармацевтичні представники, тренери компанії готові ділитися своїм досвідом.

Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням: https://mentorplace.in.ua/program/programa-medizina-farmazevtika/. Реєстрація триває до 30 листопада 2021 року (включно).

Довідка. «Серв’є» – міжнародна французька фармацевтична компанія. Її діяльність зосереджена у 5 напрямах досліджень: серцево-судинні, онкологічні, імунозапальні, нейропсихіатричні захворювання та цукровий діабет. «Серв’є» також розробляє та пропонує цифрові рішення у сфері медицини, щоб найкращим чином надавати підтримку пацієнтам, лікарям та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я.

За інформацією деканату фармацевтичного факультету

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua